anika

 

 

 

Sprzedaż, naprawa i wymiana opon

Firma Anika zajmuje się sprzedażą, naprawą i wymianą opon. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment ogumienia od najlepszych producentów, które sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Pomagamy w doborze opon do każdego samochodu i zapewniamy ich profesjonalny serwis. Świadczymy też usługi z zakresu wulkanizacji.anika

Opony w znaczącym stopniu decydują o bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Z tego powodu warto przyłożyć dużą wagę do ich odpowiedniego doboru i konserwacji. Dlaczego warto zaufać naszym usługom? Ponieważ do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie. Przeprowadzając wymianę ogumienia:

  • zawsze zakładamy nowe ciężarki, gdyż minimalizuje to ryzyko późniejszego ich odpadnięcia,
  • pakujemy wymienione opony w worki, aby utrzymać Państwa samochód w czystości,
  • na Państwa życzenie przy każdej usłudze nieodpłatnie sprawdzamy ciśnienie we wszystkich kołach, ponieważ właściwe ciśnienie zwiększa trwałość opony.

Wulkanizacja i naprawa opon

W trosce o naszych klientów, oferujemy też profesjonalne usługi z zakresu wulkanizacji. Naprawa opon to jedna z naszych specjalności – obok auto naprawy czy serwisu klimatyzacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem – korzystamy z automatycznej montażownicy oraz wyważarki renomowanej firmy HOFMANN, która jest zaawansowanym technicznie komputerem. Dzięki temu naprawione ogumienie odzyskuje swoją sprawność i parametry użytkowe.

>

SZUKASZ OPON DANEGO PRODUCENTA LUB ROZMIARU ZADZWOŃ       513 967 824

Producent / RozmiarSezonCena za 1 szt. (brutto)
Producent / RozmiarSezonCena za 1 szt. (brutto)
R21